Par mums

Uzņēmums  ELLI tika dibināts 2003. gadā Liepājā, pilsetā, kurā piedzimst vējš. Piedāvājam sieviešu apakšveļas kolekcijas, kurās apvienotas visas Eiropas jaunākās vēsmas.

Veļa — tā ir apģērba sastāvdaļa, kas atrodas vistuvāk mūsu ķermenim, tāpēc izejvielu kvalitāte ir viens no svarīgākiem aspektiem mūsu ražošanā.Sieviešu veļa — viens no svarīgākiem elementiem sievietes pievilcības arsenālā. Sen pagājis laiks, kad sievietei bija jāizvēlas starp modīgu skaistumu un ērtībām - tagad ELLI piedāvā plašu modeļu klāstu, kas sava ērtuma dēļ nezaudē pievilcīgu vizuālo izskatu.

Uzņēmumam ir viss nepieciešamais, lai ražotu un realizētu sieviešu apakšveļu, sākot ar augsti kvalificētu personālu, kā arī tehniskie resursi. Pateicoties mūsu uzņēmuma darbinieku dažādu unikālu talantu un enerģijas salikumam, kā arī profesioānalai sagatavotībai lai kvalitatīvi veiktu darbu, kam nepieciešamas specifiskas zināšanas, prasmes, kā arī prasmīgam menedžmentam un loģistikai, uzņēmums  ELLI turpina attīstīties un veidot savu firmas stilu un iekarot klientu un konkurentu cieņu.

Mūsu produkcija tiek ražota ar mūsdienīgu šūšanas iekārtu JUKI palīdzību - pasaulē atzīts augsti kvalificēts šujmašīnu ražošanas līderis. JUKI firmas iekārtas atšķiras ar augstu kvalitāti, uzticamību un atbilstību mūsdienu prasībām. Galvenais pamatmateriālu un mežģīņu piegādātājs ir Latvijas uzņēmums  LaumaFabrics, kas ir pazīstams ar izcilu kvalitāti. Plašs materiālu klāsts tiek papildināts arī ar termisko materiālu apstrādi - formētiem kausiņiem. Materiāli tiek pasūtīti arī no Francijas, Itālijas, Vācijas un citām Eiropas valstīm.

Lai noturētos pasaules tirgū nepārtraukti jāiet laikam līdzi. Pateicoties patstāvīgai ražošanas procesa uzlabošanai mūsu uzņēmumam ātri izdodas pielāgoties tirgus vajadzībām un rast optimālus un oriģinālus risinājumus. Uzņēmuma ELLI pārstāvji regulāri apmeklē starptautiskās veļas ražotāju izstādes, piemēram  "SalonInternationaldelaLingerieParis" vai "Текстильлегпром Москва". Šāda veida pieredze ļauj iedvesmoties jaunām idejām, sekot jaunām modes tendencēm, kas liek uzņēmumam uzlabot produktivitāti un kvalitātes paaugstināšanu. 

Uzņēmums ELLI  drīz atzīmēs savas darbības jubileju - 15 gadu.

Mēs turpināsim paplašināt pircēju loku,kas izvēlas veļu no zīmola ELLI.Pieaugot konkurencei, kas ir normāla tirgus ekonomikas sastāvdaļa, liek mums pastāvīgi pilnveidot savas ražošanas iespēas un paplašināt tirdzniecīas sakaru perspektīvas.

What is Lorem Ipsum?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).